| djtannermka2005 a întrebat:

Buna, era mai de mult un film pe antena 1, dar imi amintesc franturi din el.Era o fetita blonda de vreo 6-7 anisori si stiu ca era la o scoala privata.Maica-sa parca murise cand era mica si taica-su se casatorea cu altcineva sau era logodit si parca aia voia sa o trimita pe fata la un internat. Imi amintesc ca taica-su o ridica de pe un blat de bucatarie pe fetita si parca actiunea se desfasoara in Anglia.Are careva o idee cum s-ar putea numi?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oare te referi la A Little Princess (1995)?
https://www.cinemagia.ro/filme/a-little-princess-mica-printesa-6012/