| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Imi poate spune cineva cateva filme de dragoste frumoase dar fara chestii pornografice:d

va roog frumos dau FUNDA la cele mai fainewinkinglove struck

8 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Titanic
Keith
If only
P. S:I love you
The notebook
Going the distance
A walk to remember
Love story

| dandelion a răspuns:

Iată cîteva filme de dragoste pe care le-am privit si sper să savurezi si tu: "No reservations", "Tada, kimi wo aishiteru"(poate denumirea ți se va părea amuzantă în schimb merita de privit. Eu chiar plîngeam la el. Încearcă să-l cauți pe internet si dacă îl gasesti- priveste-l numaidecît.), "Preacher's kid", "For Richer or Poorer" (chiar dacă pare învechit e destul de interesant), "Chasing liberty", "Koizora"(e al doilea film japonez pe care ți-l recomand. Am impresia ca la filmul ăsta am plîns cel mai mult, în afară de celebrul Titanic), "Love come's softly"(8 serii- merită). Eu am vrut să-ți recomand filme de care nu s-a vorbit în comentariile precedente laughing Vizionare plăcută! Apoi astept comentariile tale în privința lor.

| stiiix a răspuns:

1.Never let me go (este un film oarecum psihologic, dar este superb, pe mine m-a impresionat profund)
2.No strings atached
3.Garden state
4.The nanny diaries
5. Love and other drugs
6.Brothers
7.Mean girls 2 (are si secvente de dragoste, dar este foarte placut filmul)
8.Dear John
9.The notebook (cel mai bun film de dragoste din punctul meu de vedere)
10.My sassy girl
11.Eternal sunshine of the spotless mind
12. Just friends ( o sa-l adori)

| razvan119 a răspuns:

Titanic e cel mai tare film de dragoste. E si preferatul parintilor mei.

| yoo23 a răspuns:

50 first dates ( e genial )

| Geo94 a răspuns:

The proposal love struck este cu Sandra Bullock si Ryan Reynolds, este comedie romantica, e foarte frumos filmul.
The notebook, merita vazut, filmul meu preferat:X
Dear Johnlove struck
Remember melove struck
P. S. I love youlove struck
Te sfatuiesc sa le vezi, asta daca u ai facut-o dejahee hee, le-am vazut pe toatehappy :*

| Scarlettt a răspuns:

Titaniculhee hee

| coralia_5862 a răspuns:

Depinde mie imi plac mult cele japoneze sau coreene iti vo9i da unu care a fost un pic fantasy :X eu il ador my guardian angel
fundoi?