| Zlatea_Diana_1995 a întrebat:

Bună,îmi puteți spune cum se numește filmul în care un grup de fete rapesc o fata și o baga în portbagaj și dupa o fata din cel grup o omoară pe fata respectiva. Și la finalul filmului afla toata școala ca acea fata a o omorât-o pe fata respectiva. Funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Anyo1988 a răspuns:

Uite aici o lista cu filme despre rapiri, vezi poate il gasesti aici happy succes

| Anyo1988 a răspuns (pentru Anyo1988):

Uitasem sa adaug link :)) asa ca iata-l https://www.imdb.com/list/ls070620909/