| LarysaLarisa a întrebat:

Imi ziceti un pic cum se numeste filmul acela ( daca il stiti ) cu niste copii (de vreo 11 - 12 ani ) care joaca sticluta sticluta si un baiat vrea sa pice cu o fata si pica cu alta fata ....etc. Dau funda happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce se intampla dupa? Sa fie charlie talisman (Good Luck Chuck)?

| LarysaLarisa explică (pentru anonim_4396):

Nu e charlie talisman happy

| LarysaLarisa explică (pentru anonim_4396):

Nu e Good Luck Chuck happy

| unconnected a răspuns:

Good luck chuck

| LarysaLarisa explică:

Nu este good luck chuck happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru LarysaLarisa):

Sti si alta secventa din film in plus fata de cea cu sticla?

| LarysaLarisa explică (pentru anonim_4396):

Pai nu prea ca dupa aia a trebuie sa plec si n-am mai vazut de aia vreau sa-l vad happy