| ekkk a întrebat:

Salut, am nevoie sa gasesc un film nu mai stiu cum se numeste si as vrea sa ma ajutati
tin minte doar cateva parti din el
1 niste copii se jucau sticluta si lacare pica trebuia a sa intre intr-un sifonier si sa se pupe sau cevade genul
iar unul a intrat cu una emo si ala nu a vrut sa faca nimic cu ea si la blestemat
iar unul a intrat fara sa stie cine e acolo si dupa cativa ani a aflat ca acolo era sora lui
mi se pare ca era comedie
sper sa stiti filmul

2 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Good luck Chuck (2007). Mi-a placut si mie foarte mult acel film xD