| DuxyD a întrebat:

Buna!
Incerc de ceva vreme sa imi amintesc un desen animat vechi, care rula pe Jetix acum 10-12 ani cred. Era de fapt un serial dar erau si secvente din niste benzi desenate care prevesteau realitatea sau ceva asemanator.
Nu imi amintesc decat ca personajul principal era un adolescent care lucra intr-un magazin de benzi desenate sau ceva asemanator.
Funda cui ma ajuta sa gasesc desenul asta big grin

5 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Http://deseneledublate.blogspot.ro/ pe site-ul asta gasesti niste desene de pe jetix. Sper ca te-am ajutat.

| DuxyD explică (pentru Doarunaltutilizator):

Il stiu, m-am uitat pe site si nu e acolo. Multumesc oricum

| Sociopat a răspuns:

Oracolul Intunecat