| aurora006 a întrebat:

M-am gandit c-ar fi cool sa incep sa urmaresc un serial misto la TV, gen de pe DivaUniversal sau UniversalChannel, dar NU sf, horror sau comedie. As vrea unul cu adolescenti, de dragoste, drama. Tin foarte mult ca serialul sa nu fi inceput inca, pentru ca n-o sa inteleg nimic; vreau unul care urmeaza sa inceapa (coming soon). Astept propuneri de seriale, dar si data lansarii si numele postului TV.

P.S. : Nu trebuie neaparat sa fie de pe canalele mentionate de mine, dar nu suport telenovelele spaniole/argentiniene/turcesti.

1 răspuns:
| Andreeac33 a răspuns:

De ce nu te uiti pe net la desperate housewives. http://filmefree.org/tag/desperate-housewives-sezonul-1-episodul-1/