| Simion_Maria_1996 a întrebat:

Mi-as dori sa ma uit la un nou serial si voiam sa va intreb cum este Grey's Anatomy. Am vazut ca este drama si eram curioasa daca finalul este trist sau se termina intr-o nota fericita. Ma afecteaza finalurile triste, deoarece ma atasez foarte mult de actiune si de personaje. Daca stiti un alt serial romantic cu tente de comedie, mister si putina drama as fi bucuroasa sa le aud! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Cel mai tare! Inca nu s-a terminat, dar are multe momente foarte triste si nasoale, dar profunde. Se merita, e genial!

2 răspunsuri:
| Piratul10 a răspuns:

Friends

| Anny441 a răspuns:

Da