| MartincuEstera a întrebat:

puteti sa imi dati niste exemple de filme/ seriale? Dau funda celui care mi-a dat cele mai frumoase exemple de filme/seriale.

Răspuns Câştigător
| brioșicaviolet23 a răspuns:

Filme: Harry Potter, Sub aceeași stea, Titanic, Twilight, The Maze Runner (cred că intră la seriale, nu știu sigur)
Seriale: Pretty Little Liars (PLL), The Vampire Diaries (TVD), American Horror Story (AHS), The originals (TO, si are legatura cu TVD, deci iti recomand sa te uiti mai intai la TVD), Supernatural (SPN), Teen Wolf (TW), Gossip Girl (GG).
Sper că ți-am fost de ajutor.

| MartincuEstera explică (pentru brioșicaviolet23):

Mersi mult.
Intai as vrea sa ma uit la Supernatural

| brioșicaviolet23 a răspuns (pentru MartincuEstera):

Eu inca nu m-am uitat la el, dar am auzit ca e super si de aceea l-am scris acolo.Sigur ma voi apuca si eu de el in curand.