| METALL2000 a întrebat:

Puteti sa imi dati niste idei de filme/seriale?

7 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Filme: The Last Song, LOL...
Serialetongueariu cu viatalove struck...

| Ando1dul a răspuns:

Uita-te la "The Dictator" e prea genial filmul

| Pinguuuin01 a răspuns:

Filme : the grudge ( 1, 2, 3, 4 ), the ring ( 1, 2 ), strangers, vacancy, last song, case 39, ultima casa pe stanga, house of wax, umborn, scarry movie ( 1, 2, 3, 4 ), dragoste si alte dependente, exorcism of Emily Rose, the childrens, shutter, drag me to hell, the woman in black, orphan, Chucky, saw, the descent, the eye, silent hill si a haunting in salem. Seriale : pretty little liars, supernatural, mesaje de dincolo, hellcats, family guy, lucky louie, the vampire diaries, Nikita, gossip girl, friends, trueblood, him and her, new girl, life of Louie american dad si married. Sper sa iti placa.big hug funda?puppy dog eyes

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Filme:
¤ Braveheart (istoric)
¤ 17 Again (comedie)
¤ Shawshank Redemption (dramă)
¤ Trilogia LotR (fantasy)
¤ Se7en (crimă)
¤ Red Dragon (crimă, dramă, mister)
¤ Hannibal (crimă, dramă, mister)
¤ Hannibal Rising (crimă, dramă, mister)
¤ The Silence Of The Lambs (crimă, dramă, mister)
¤ Leon (thriller, crimă, dramă)
¤ American Psycho (thriller)
¤ Lady In Black (horror)
¤ The Shining (dramă, thriller)
¤ Edward Scissorhands (dramă, romantic)
¤ Papillon (biografie)
¤ Schindler's List (biografie)
¤ The Good, The Bad And The Ugly (western)
¤ Star Wars (SF)
Şi seriale:
¤ House M.D
¤ Lie To Me
¤ FRIENDS
¤ Seinfeld
¤ Grey's Anatomy
¤ Dexter
¤ Breaking Bad
¤ Game Of Thrones
¤ Nip/Tuck

| Genessis a răspuns:

Seriale :The secret circle
The vampire diaries
Dexter
Greys anatomy
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Merlin
Tower Prep
Lie to me
Pretty little liars
Fairly legal

Filme: Angus thongs and perfect snogging
A cinderella story
Another cinderella story
The vow
Shes the man
Abduction
The perfect man
Raise your voice
Dear John

| YooSeungHooSaranhe a răspuns:

Seriale coreene:City Hunter, 49 Days, Princess Man, Dream High, Dream High 2, Playful Kiss, Pasarea Spin, Boys Over Flowers, sunt foarte ineresante happy

| Joanna7 a răspuns:

Eu ma uit la Asi impotriva destinului care este de luni pana vineri de la 7:30 si la Inainte de sfarsit care este de la 15:15 de luni pana vineri. Poti urmari Suleyman magnifigul primul episod a fost aseara la 8:30 si mai este si azi.Este doar luni si marti.Iti reamintesc ca toate acestea sunt pe kanal D.(:Sper ca te-am ajutat.Bye!