| PяInCєSs a întrebat:

Bună seara, am văzut un film acu' câțiva ani, nu îmi aduc aminte decât sfârșitul, era cam așa... Un criminal care sfârșește a fi omorât de o fata, tipa îi taie capul fiind curioasă dacă el mai vorbește după și dacă îmi aduc aminte bine, el vorbește... Sau deschide ochii... Asa se termină film. Țin minte ca ea se uita la televizor la un film în care i se taie capul unui bărbat. Altceva nu îmi mai aduc aminte...

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| PяInCєSs explică:

Nu e ăla dar îmi place, cu siguranță am să mă uit la el. Mulțumesc :*

| PяInCєSs explică:

Floresdemayo ăla e, mulțumesc :*

| floresdemayo a răspuns (pentru PяInCєSs):

Știam. Și eu l-am vizionat. happy