| Tnik2004 a întrebat:

Bună seara TPU, sunt în căutare de câțiva ani de un film western rusesc cu niste copii, mentionez ca actorul principal era un baiat de vreo14-16 blond si semana cu Pistruiatul,imi doresc tare mult sa il mai gasesc,nu l-am mai vazut de cand eram mica la televizor si imi aduc aminte de o secventa in care copii se bateau intr-un bar, atat imi mai aduc de aminte si asa stiu ca era rusesc sau polonez ceva de genul, stiu ca nu prea erau actori adulti ci doar copii in film, va multumesc dau funda ❤️

3 răspunsuri:
| totredus a răspuns:

Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Сокровища Агры
(Aventurile lui Sherlock Holmes și Dr. Watson: Comorile Agra).
Acest film a fost lansat în 1983 și este o adaptare a poveștilor cu Sherlock Holmes ale lui Arthur Conan Doyle. Despre acest film este cumva vorba?

| Tnik2004 explică (pentru totredus):

Din pacate nu, era western filmul si erau doar copii.

| Tnik2004 explică (pentru Tnik2004):

Si cum se numeste?