| Lorena1234567890 a întrebat:

Bună seara! Astăzi m-am uitat pe internet să văd finaliștii de la Eurovision 2015, am văzut o grămadă de țări.Cum eu nu am avut timp să mă uit la emisiune m-am uitat astăzi și am căutat Italia.
Nu am văzut ca ei să cânte, dar tot au intrat în finală.
Îmi puteți explica de ce?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://i.imgur.com/Wk5a4ck.jpg

2 răspunsuri:
| Lorena1234567890 explică (pentru floresdemayo):

Mersi mult! Acum înțeleg.

| aumih16 a răspuns:

Inainte erau si ele in semifinala dar si finala asta pana s-a luat decizia de a participa intr-o grupa big four si apoi dupa aceea big five anumite tari au fost impartite in semifinala 1 semifinala 2 si finala nu ca astea nu existau si inainte