| anonim_4396 a întrebat:

imi face-ti un top al filmelor care va place cel mai mult? adica care le-ati vazut si v-a impresionathappyhappy! puteti sa scrieti si cate ceva despre el si obligatoriu anul in care este filmat! multumeschappy funda!

Răspuns Câştigător
| anonymousxD a răspuns:

A Cinderella Story (2004); Raise Your Voice (2004); The Perfect Man (2005); Cow Belles (2006); Zombieland (2009); Avatar (2009); Twilight; Prom Night (2008); A Walk To Remember (2002); Constantine (2005); 28 Days Later (2003); How To Train Your Dragon (2009); The Grudge 1, 2, 3; The Ring 1, 2, 3; Another Cinderella Story (2008); Aquamarine (2006); Bring It On 1, 2, 3, 4, 5; Bratz; Mirrors; 1408; Final Destination (toate partile); The Box; Shutter; Drag Me To Hell; Paranormal Activity 1, 2, 3, 4; DayBreakers; A Nightmare On Elm Street; The Rite; Orphan; Princess Diaries; Ramona and Beezus; Quarantine; 28 Weeks Later; Alice In Wonderland; Zombie Land; Resident Evil (toate partile). Sper ca te-am ajutat! happy

2 răspunsuri:
| Emmmmmm a răspuns:

Filmelor care va place?
pe care leati vazut si v-a impresionat?
pe bune?
nu mai exista oameni care sa vorbeasca corect? adica da.e un site de socializare dar TOTUSI!

| anonim_4396 explică (pentru Emmmmmm):

Hai pa ca nu te-a bagat nimeni in seama! sunt mai buna la romana ca tine de 30 de ori dar nu ma obosesc sa scriu corect de lenelaughing wavewinking