| Anonymouse89 a întrebat:

Imi puteti spune numele filmelor cu naruto? Si in unele filme am vazut ca, sunt cand ei sunt mari si au copii, cate sunt asa, si seriale sunt doar naruto si naruto shippuden?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| ABCD122 a răspuns:

Uite, ai aici toate filmele http://www.naruspot.me/category/naruto-movies/

2 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Salut! Sunt 11 filme în total. Primele trei sunt din aceeași perioadă cu Naruto, următoarele șașe sunt din aceeași perioadă cu Naruto Shipuuden, acțiunea din penultimul petrecându-se la doi ani după ce s-a terminat Naruto Shipuuden, iar ultimul când deja personajele principale sunt adulți și au copii.Astea-s filmele:
-Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow;
-Naruto the Movie: Legend of the Stone of Gelel;
-Naruto the Movie: Guardians of the Crescent Moon Kingdom;
-Naruto Shippuden the Movie;
-Naruto Shippuden the Movie: Bonds;
-Naruto Shippuden The Movie: Inheritors of the Will of Fire;
-Naruto Shippuden the Movie: The Lost Tower;
-Naruto the Movie: Blood Prison;
-Road to Ninja: Naruto the Movie;
-The Last: Naruto the Movie;
-Boruto: Naruto the Movie.
Seriale făcute după manga scrisă și ilustrată de Masashi Kishimoto sunt doar Naruto și Naruto Shipuuden-posibil să apară și un anime după manga Naruto Gaiden:The Seventh Hokage(mini-serie), dar va apărea o manga al cărei personaj principal este Boruto, fiul lui Naruto, dar al cărei autor nu va mai fi Masashi Kishimoto. Probabil că un anime după Boruto va apărea cam peste vreo 3-4 ani. happy

| bogdy1511997 a răspuns:

Deci, sunt 8 filme în total:
1) Ninja clash in the land of snow
2) Legend of the Stone of Gelel
3) The will of fire
4) The lost tower
5) Blood prison
6) Road to ninja
7) The last
8) Boruto
Doar ultimele doua îl prezintă pe naruto adult.
Și da, doar cele doua seriale sunt.