| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Ce a facut Maria din,, Iubiri secrete,,, pentru. ca vor sa o aresteze? Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Buna! A injunghiat`o pe Diana in mana.din cauza k l-a prins cu Andrei.

5 răspunsuri:
| anonimgl a răspuns:

Ai putea sa dai un search pe youtube si afli

| anonim_4396 explică (pentru anonimgl):

Daca dadeai tu searchul in locul meu primeai o funda, da se pare ca ai prea multe, nu ai ce face cu inca una happy

| selenahermy a răspuns:

Nu pot sa trim mesaje cas si eu junoir dar adresa mea e selenahermy@yahoo.com

| anonim_4396 explică (pentru selenahermy):

Mai esti?

| Georgian_Cristea_1992 a răspuns:

Buna! A injunghiat`o pe Diana in mana.din cauza k l-a prins cu Andrei.