| MysticWayz a întrebat:

Buna seara TPU! Nu mai stiu cum o cheama pe o actrita. Stiu ca a jucat intr-un film in care avea un baietel. Si un tip era bona baietelului sau era cu ea, nu mai tin minte exact. Stiu doar ca s-a intamplat ceva, s-a suparat acea actrita pe tipul acela, si cand baietelul era in pat, tipul s-a dus la el si i-a zis ceva, nu mai stiu, ceva frumos ca il iubeste si ma rog, tipa l-a auzit si parca l-a iertat.
Daca nu ma insel rolul tipului era jucat de Adam Sandler sau Ben Stiller.
Va rog sa-mi spuneti cum o cheama pe acea actrita ( mama copilului).
Dau funda si vot happy

2 răspunsuri:
| MysticWayz explică:

Nu e Catherine Zeta Jones.
Actrita despre care vorbesc eu este mai roscata si are in jur de 40 de ani. Nu e slaba ca un fotomodel, e mai...plinuta sa zic asa.

| Bee123 a răspuns:

Catherine Zeta Jones:
Catherine Zeta Jones (n. 25 septembrie 1969) este o actriţă britanică de film, ce joacă in principal in Statele Unite, laureată cu Oscar pentru prestaţia feminină din musicalul Chicago.