| Dragooos a întrebat:

Buna seara TPU, spuneti un film care v-a placut voua cel mai mult. de preferat actiune, o comedie buna sau maxim dragoste dar sa merite laughing dau funda :*

Răspuns Câştigător
| SookiexD a răspuns:

Hey, uite-te la "Jumper" sau "Chronicle" 100% iti vor placea. In rest, The hobbit 1, 2 sunt faine. The Prestige big grin Vizionare placuta laughing

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Actiune- The Departed, Man on a Ledge, The Bourne Legacy, Catch Me If You Can.
Drama- Hachiko: a Dog's Story.

| faramatania a răspuns:

Acțiune; Dead Man Down (2013),Parker (2013),Hummingbird (2013),Rush (2013),Escape Plan (2013)
Comedie:The World's End (2013),We're The Millers (2013),Identity Thief (2013),Gambit (2012)
Dragoste:Remember Sunday (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- acţiune: The Expendables 2.
- comedie: Silver Linings Playbook.
- romance: Atonement.

| owneriest a răspuns:

Cea mai tare comedie : TED

| Dragooos explică:

Imi pare naspus de rau ca nu pot da mai mult de o funda sad

| appearance a răspuns:

2012, e despre sfarsitul lumii

| OanaMhz a răspuns:

Dracula, Destinatie Finala (2, 3,5), Taken: Teroare in Paris, Anotimpul Vrajitoarei, The Secret (e un fel de documentar, dar e super), Colt Alb... sper ca te-am ajutat

| carroline a răspuns:

Uraganul. este un film super tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. este de actiune. Funda!