| Dragooos a întrebat:

Buna seara TPU, spuneti un film care v-a placut voua cel mai mult. de preferat actiune, o comedie buna sau maxim dragoste dar sa merite laughing dau funda :*
:d

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Acțiune; Dead Man Down (2013),Parker (2013),Hummingbird (2013),Rush (2013),Escape Plan (2013)
Comedie:The World's End (2013),We're The Millers (2013),Identity Thief (2013),Gambit (2012)
Dragoste:Remember Sunday (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune:
Ms and miss Smith
Sneack eyes

Comedie:
Norbit
Puicuta cu cocosel
Tarzan traznitu' junglei
Dennis pericol public
Home alone
Big mama (Acasa la coana mare)
Ms Ben
happy

| slenderica a răspuns:

Snatch

| zaoo32 a răspuns:

A haunted hause 2 e un gen comedie degroaza dar e mai mult comedie o sa razi cu lacrimi happy

| BlondaBlondii a răspuns:

In time, knight and day happy killers

| dellu a răspuns:

Leon The Professional. Daca nu l-ai vazut pana acum, ar trebui sa-i dai o sansa.

| Medenet_Daniel_1969 a răspuns:

Filme porno cu maxima dragoste si sex

| Gheorghe_Marian_1997 a răspuns:

Safe(2012),Olympus Has Fallen(2013),White House Down(2013),Hansel and Gretel Witch Hunters(2013 si cele mai bune Ninja:Shadow of a tear(actiune maxima si poveste super) si 2Guns(combinatie perfecta intre comedie si actiune)