| Lowly a întrebat:

Funda! Vreau si eu sa vad un film bun, cu ceva actiune si putina comedie...sau orice gen de film dar care sa te prinda in povestea lui si sa nu iti dea drumul pana la final happy
P.S. : nu vreau o lista de filme, spuneti doar un film, maxim doua, care sa merite vizionate

Răspuns Câştigător
| Daemoon a răspuns:

Lucky Number Slevin!

15 răspunsuri:
| Roメette a răspuns:

Riddick,Fast and Fourious, LOL, Hobbit, Snow white and the huntsman cam astea le-am vazut recent si merita vizionatehappy Pup:*

| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Eu recomand Friday 13 th 2009.

Un film care merita vazut!

| faramatania a răspuns:

Parker (2013)
Identity Thief (2013)
Gambit (2012)
Being John Malkovich (1999)

Răspuns utilizator avertizat
| LittleBugsBunny a răspuns:

Buna, ce faci il gasesti pe youtube inceput e cam anost dar dupa devine super

Răspuns utilizator avertizat
| Sarj a răspuns:

This means war...cu spioni si romantawinking

| Lowly explică (pentru Sarj):

Vazut big grin a fost fain filmul

| georgica955 a răspuns:

Hitman e super tare

| Skruci a răspuns:

Cinemagia.com cauta acolo

| tudysteaua a răspuns:

This Means War sau The A-Team (2010) super ambele si comice si actiune buna

| Nadejde_Alex_1994 a răspuns:

Vampire Diaries,
Are 5 sezoane doar sa stii

| babobabo a răspuns:

The mask(comedie); Van Helsing(actiune si supranatural)