| anamaria0974 a întrebat:

Buna seara TPU! Vreau si eu un film bun de actiune, drama, o poveste impresionanta happy Multumesc! :*

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drama,poveste impresionanta:
Dead Man Walking(cu Sean Penn)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti propun once upon a time.
Filmul e misto si merita vizionat e vorba despre Alba ca Zapada care naste un fica ce trebuie sa o distruga un blestem ce a facut regina cea rea.Mai indata regina cea rea devine buna si se lupta impotriva lui Hook (Hook este cel ce se lupta impotriva lui Piter Pan), iar mai indata se lupta cu Piter Pan incepand cu sezonul 2 pe la sfarsit pana la sezonu 3 pe la inceput o sa vezi si tu
seria inca continua
(Ps.E vorba si de Scufita Rosie,Robin Hood,Piter Pan, Mulan, Lanceltot, Hook)
A si Robin Hood, Piter Pan, Mulan apar pe la sfarsit a voiam sa ti spun ca e serial.

| HaKa93 a răspuns:

47 ronin
12 years as slave
cptain phillips
grunge match
the butler
warrior
the wolf of wall street

| TOOL a răspuns:

Drama:
Forest Gump
Jeune & Jolie
Dalas Buyers Club
The Book Thief
Actiune:
HomeFront
Rush
HummingBird
Curierul (1-3)
Parker
The Italian Job
Riddick
Man of steel
Machete(+ machete kills)
Kick-Ass(1, 2)
Pain & Gain
The Dark Knight
The Avengers
Looper
Sin City
Fundahappy?

| RobertFHC a răspuns:

Pe aripile vantului big grin

| Adrian0102 a răspuns:

Uite aici un film chiar bun, e in top 10 filme pe care le-am fazut si crede-ma ca am vazut destule filme.

Începutul (2010)

http://www.imdb.com/title/tt1375666/
https://www.youtube.com/watch?v=66TuSJo4dZM

Te sfatiuesc sa il vizionezi daca nu l-ai vazut.

| KittyLaura a răspuns:

Hatchiko

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Hobbit 1,2
fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6