| Zhōngguó a întrebat:

Stie cineva daca se termina si cum se termina serialul "tanar si nelinistit"?laughingFUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mirco a răspuns:

Din cate am auzit eu ar cam avea vreo 11000 de episoade asa ca o sa imbatranim cu el laughing in ceea ce priveste finalul ce pot eu sa iti spun sigur ca se va termina clar cu o nunta ca toate telenovelele de altfeltongue

4 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Buna intrebare.
Pacat ca nu stim raspunsul.

| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Nu cred ca cineva stie, doar are 10.000 de episoade(nu glumesc).
Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)) intrebarea asta o sa le dea tuturor batai de cap!

| crissdulcik a răspuns:

Ori mor toti ori vine 2012 laughing 2012 oricum vinelaughingrolling on the floor