| AdrianaBacescu a întrebat:

Cand se termina in America serialul Tanar si nelinistit? In Romania nu se mai difuzeaza de ani buni.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine stie cand se va termina, eu sper cat de curand.
Acest serial este un fel de Ion Iliescu la noi, nimeni nu stie cand se va "termina" cu adevarat!
Cat despre serial acesta trebuie sa indeplineasca niste targete, atata timp cat are inca oameni care il vizioneaza si eventual platesc pentru el, atunci nu se va inchide.
Sunt seriale bune pe Netflix care in lipsa atingerii acestui target de vizualizare (nu ma intreba cum se calculeaza caci fiecare platforma, casa de productie calculeaza in felul sau) s-au inchis.
Stiu sigur ca imi doresc ca Familia Simpson sa nu se inchida curand!

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Simpatic):

Iti dai seama daca unu sta sa se uite la toate episoadele ca isi consuma efectiv toata viata? Nu cred ca e vreunu tampit sa se uite la un serial cu 10 mii de episoade.

| Simpatic a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Nu ai de unde sa stii daca nu cumva exista persoane care nu au ratat nici un episod.
exista fanatici in ceea ce priveste cinematografia!

Eu de exemplu urmaresc inca din pandemie The Simpsons, este adevarat am vazut toate cele +700 de episoade cat are in prezent, dar nu e vorba de zeci de mii de episoade laughing

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Simpatic):

Pai da dar cate minute are un episod? Ala are naiba 42 de minute episodu.

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru Simpatic):

Pai da dar care ar fi farmecu sa vezi un serial in care mereu mor personajele? Nici nu le mai stii dracu cred ca au fost mii de actori pana acum, care e mai farmecu, nu poti sa zici bai personajul meu preferat e x rolling on the floor intrebarea mea e alta, de unde dracu or fi gasit astia atatea nume ca presupun ca le-a dat de furca sa caute nume diferite tp fiecare actorwinking