| lyrics a întrebat:

Care e treaba cu serialul "tanar si nelinistit"?
a ajuns la episoul 3835.
cand se termina?
big grin

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna!
Serialul a inceput in 1973 si dureaza pana in prezent, cu un total de 9530 de episoade. Probabil se va termina atunci cand nu va mai avea audienta.

12 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

O peltea lungita la nesfarsit; artificial.

| mihaibrasov a răspuns:

Pai eu l-as termina cu o bomba atomica care sa ii nimiceasca pe toti (in film desigur). Sincer, rar m-am uitat si tot nu am inteles ce tot vorbesc aia pe-acolo. Dar am observat ca toata actiunea se petrece in spatii inchise (in cateva camere) si cam toate personajele sunt filmate de la buric in sus. Banuiesc ca nu poarta pantaloni in timpul filmarilor, ci doar chiloti.
A. si poate in 2012 se termina happy

| YourDailyApple a răspuns:

Eu pot sa spun ca ma uit la serial, la inceput nu l-am suportat maica-mea se uita si nu intelegeam ce o fascineaza atat de mult acest film dar daca te uiti la vreo 2-3 episoade incepi sa prinzi gustul si sa vrei sa vezi de ce se intampla mai departe, oamenii aia care au scris scenariul chiar au idei nu gluma laughing toti divorteaza sau se cupleaza, se combina intre eihee hee Deja il urmaresc de 3 ani si nu m-am plictisit de el happy. Si chestia cu ramasul in urma e adevarata, noi acum vedem episoadele din februarie 2006 deci suntem in urma cu 5 ani iti dai seamawinking.
Creatorul original William J. Bell a decedat deja, cred ca nici noi nu ii vom prinde finalul big grin.

| MindFreak a răspuns:

CBS face multi bani cu serialul asta in multe tari. Deci treaba-i simpla, serialul va continua atata timp cat CBS va produce bani cu el.

| bfvhjcv a răspuns:

Frate, e cel mai nasol serial "ever". e de 15 ani, si nici macar nu ii gasesc un final.:@. x-(

| cinnamon a răspuns:

9350 ep in US. Romanii sunt in urma cu 5 ani laughing "In Romania, the show airs on ProTV at 16:00 as "Tânăr şi neliniştit" and it is around 5 years behind the show in the U. S." Unul dintre creatorii serialului a murit, iar celalat nici nu stiu cati ani are, dar cred ca multi totusi

| cinnamon a răspuns:

Mai de obicei serialele se anuleaza sau se termina cand incep sa nu mai aiba audienta. Deci va dati seama cat de bun poate fi tanar si nelinistit avand in vedere ca ruleaza din 1973 si inca nu s-a terminat. Cred ca o sa mai tina mult si bine, pana la urma scenaristi si actori se gasesc peste tot
Asta a zis si Ray si eu numai acum am vazut big grin

| LaLa_5622 a răspuns:

Never rolling eyes

| Liniuta a răspuns:

Cand va muri regizorul presupun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.nu se termina.

| Piratul10 a răspuns:

Salut serial a început in 1973 si peste 3 luni suntem in 2014 si serialul e la episodul 4588!
Chiar nu am crezut vreodată ca un serial poate avea atâtea episoade!
Dar cat o sa mai aibă audiență o sa continuie si pana la al 9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999-lea episod, dar eu sper sa nu!
PS:eu. Nu ma uit la serial

| AndreM a răspuns:

Sincer nu am idee stiu doar ca cel mai mare cosmar al batranilor e sa moara inainte de as se sfarsii "Tanar si nelinistit"