| BreeTanner a întrebat:

Stiti careva cati supravietuitori a avut titanicul?
Ma >mltbig grin

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Stiu cu exactitate, Au fost la inceput 2 200, cu barcile au plecat 700 iar pe urma o barca s a intors si au mai salvat alti 6, printre care si Kate.
In total : 706, cu exactitate.
La multi ani.

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai intial au fost 2. 200 de oameni pe vas!
apoi, 700 au plecat cu barcile, dar numai o barca a venit sa mai ia supravietuitori! au salvat 5, iar apoi au gasit-o pe rose!
deci, au supravietuit 706 din 2. 200 sad

| BruneTTe a răspuns:

2 supravietuitori tongue

| LoOvE a răspuns:

700 din 1. 500.

P. S-acum ma uit la titanic si am vazut ca a scris asa cum ti-am zis.

| CraziNess a răspuns:

Aproximativ vreo'6 laughing

| CraziNess a răspuns:

A scuze cei care au fost scosi din apa au fost 6 laughing si supravietuitori din barci 700 big grin dar din 1500 cati erau pe vas au mai raas 700sad

| BubuLina999 a răspuns:

Buna ...pai in primul rand filmul a fost superb absolut ...superb. am si plans la el. foarte emotionant. si pe langa acei oameni care au plecat cu barcile au ramas 1. 500 in apa dintre care 6 au fost salvati de oameni cu inima. printre acei 6 supravietuitori se afla si Rosebig grin:*:*:*:*:*:*:*
prea frumos filmul love struck

| cristina_3043 a răspuns:

In jur de 700 din 2200:d

| Madalyn a răspuns:

Asteapta sa se termine filmul happy si eu ma uit la el, desi l-am mai vazut de multe ori happy parca zice la sfarsit!

| Addaaa99 a răspuns:

Buna
a avut 6 cu tot cu ea.
si eu m.am uiata.
sper ca te am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost mai multi supravietuitori... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A existat un singur supravietuitor in adevarata tragedie! O fetita micahappy in film e fictiunehappy

| anaaa13 a răspuns:

1700happy