| AoiTori a întrebat:

stiti seriale/filme japoneze cu adolescenti in gen koizura, dar cu un final fericit?

Răspuns Câştigător
| ForeverAB2UTY a răspuns:

Seriale japoneze:Buzzer beat,My rainy Days,Prince producer,Change,Vultures,The Princess and the Eight Dog-Warriors,Moon Lovers,Musashi,Spring Story sau Sweet Room^^
Filme japoneze:Tada Kimi wo Aishiteru,Hana Kimi(e si varianta koreana^^),My sister,my love,Kataude mashin garu,Geisha vs Ninja b-),Kaidan. Sper ca nu te superi daca iti dau si niste filme horror devil Carved,Bunshinsaba,The Wig,Wishpering,A tale of the two sisters, Cello, Ouija, Meat grinder, The red shoes, Childs Eye ( asta e tare scarbos T~T) sau unele pe care s-ar putea sa le cunosti : The Ring (1, 2,3)sau The Grudge(1, 2,3))
Ma stii cu obsesiile mele,asa ca nu te super daca iti dau si cateva coreene nu?^^
Seriale:Boys Over Flowers,Playfull kiss, Dream high, Dream high 2, Princess Hours, K-POP Extreme Survival, Flower Boy Ramyun Shop, Personal Taste sau Full House pe care inca il vizionez si pur si simplu il ador love strucklove struck
Sau Filme:
My Sassy Girl (Yeopgijeongin geunyeo, ca sa nu confunzi cu marea prostie plagiata de americani.), You are my pet(Cunoscut?smugSerios e si varianta coreeanalaughing), Antique ...Si altele^^
Sper ca te-am putut ajuta unnie :* Ja Newave

| AoiTori explică (pentru ForeverAB2UTY):

Multumesc...m-ai facut curioasa big grin o sa ma uit happy

| anyia a răspuns (pentru AoiTori):

Nu stiu ce gen preferi, mie una imi place, de aceea ti-am spus de elbig grin
Si nu e nevoie sa stai stresata sa-l vezi deoarece e pe net si il poti viziona cand ai timp.

5 răspunsuri:
| anyia a răspuns:

Desi nu are un happy end, eu iti recomand sa vizionezi City Hunter deoarece e foarte interesant. Are doar 20 de episoade si il poti vedea in fiecare zi pe Euforia de la 19:45 sau scrii pe google "city hunter" si poti vedea episoadele cand vrei. Toate cele bune!

| AoiTori explică (pentru anyia):

L-am vazut happy...adevarat e foarte frumos big grin

| mihaelabr a răspuns (pentru anyia):

Dar City Hunter are final fericit tongue parca pleaca toti in strainatate, nu? tongue