| Issei a întrebat:

Ajutor va rog frumos! Cand vreau sa ma uit la un film pe youtube, si dau pe full screen ecranul mi se face negru. Daca dau pe ecran mic sau mediu mi se vede. Sau daca vreau de exemplu la Highschool DxD, se misca foarte greu video-ul. Adica sunetul e in regula, dar imaginea parca e in reluare. E ceva de la placa video? Am placa video Intel (R), Celerom (R), 3.06 GHz. Imi trebuie instalat un program, ceva? Spune-ti-mi ce sa fac va rog frumos.

5 răspunsuri:
| ionutvas a răspuns:

Descarca-ti cea mai noua versiune Adobe Flash Player

| StasN9 a răspuns:

Nu e de la placa ma e de la borwser, nu-ti este intalat pluginul, depinde de ce browser te folosesti ..incearca google chrome, daca ai acum google chrome dezinstaleaza-l si dai intal din nou.
Scriemi in privat, daca nu rezolvi

| Issei explică (pentru StasN9):

Buna. Browserul e Opera. Nu folosesc Google Chrome pentru ca mi se aude sunetul cu intrerupere.

| LoQSkrYpt a răspuns:

Cred ca e ceva de la placa video...incearca sa vezi de pe un alt pc cu acceasi componente sau macar acceasi placa video. cred ca de la asta poate fii

| Cromatiq a răspuns:

Salut!
Dai clic drepta pe video-ul de pe youtube după ce-i dai play şi îti va apărea un meniu: alegi Settings, după care debifezi Enable hardware acceleration. Încearcă aşa să vezi dacă merge.
Legat de imaginea în reluare, cel mai probabil e de vină placa video ce nu suportă rezoluţia aleasă de tine, încearcă cu una mai mică. Ce ai precizat tu acolo este procesorul, nu placa video.