| YukiChan a întrebat:

Am o intrebare: Imi puteti spune niste animeuri faine pentru fete, dar sa nu fie cu fete mici si,, KAWAII" ci mai mult cu femei mature si povesti serioase de dragoste.(fara Nana si Paradise Kiss, ca le-am vazut) Daca nu, puteti sa-mi spuneti si niste animeuri psihologice si profunde cu o actiune bogata, dar fara superputeri...si va rog, fara animekage.com/ro. Mersi mult si scuze ca am scris atat. Funda of course! :X winking

Răspuns Câştigător
| intrebaresiraspuns a răspuns:

Ti as recomanda DN angel,clannad(the best for you )Air tv, full moon wo sagashite, toradora

2 răspunsuri:
| Kaaatyyy a răspuns:

Heeeilaughing
Sa ma gandescthinking Din cele vazute de mine...ti-as recomanda Clannad...eu nu l-am terminat inca dar am plans destullaughingSau partea a 2a (Despre care am auzit si mai multe de binehee hee)Clannad After Storybig grin
Hmmmthinking In rest...sunt ooo gramada de anime-uri interesantethinking Frumos mai e si Kaichou wa maid-samathinkingthinking Dar e mai mult amuzant...hee hee

Sper ca te-am ajutat:*