| YukiChan a întrebat:

Am o intrebare: Imi puteti spune niste animeuri faine pentru fete, dar sa nu fie cu fete mici si,, KAWAII" ci mai mult cu femei mature si povesti serioase de dragoste.(fara Nana si Paradise Kiss, ca le-am vazut) Daca nu, puteti sa-mi spuneti si niste animeuri psihologice si profunde cu o actiune bogata, dar fara superputeri...si va rog, fara animekage.com/ro. Mersi mult si scuze ca am scris atat. Funda of course! :Xwinking

2 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Kimi ni todoke, Kimikiss pour ruge, Lovely complex, skip beat, special a, romeo x juliet, Kaichou wa Maid-sama, (astea sunt de dragoste) Chrono Crusade, DN Angel, Kaleido Star, Shiki, hell girl, no6 (astea sunt cu teme mai profunde) Site-urile unde le gasesti pe toate sunt:http://desene-animate.rascuplans.ro/lista-anime-uri/; nime-nolimit.ro; anime-ro-sub.net; royalgoofansub.info. Sper ca te-am ajutat> Fundita?

| intrebaresiraspuns a răspuns (pentru AoiTori):

Kaichou wa maid sama e mai mult manga...deci nu l-as recomanda pentru anime-uri