| CraziNess a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare laughing Am vazut o data un film in care era vorba despre o femeie si sotul ei ce au divortat si aveau 2 copii o fata si un baiat (cred ca fata era mai mare)laughing si si se duc in vacanta parca in aceeasi casa si se intalnesc acolo si copii fac tot posibilul ca ei sa se impace stie cineva cum se numeste? Va rogg happy Multumescbatting eyelashes

1 răspuns:
| FunKesha a răspuns:

Da, stiu doar daca era cu acei doi oameni barbatul era necasatorit iar femeia vroia sa se marite dar la sfarsit femeia sa maritat cu barbatul necasatorit se numeste:Vacanta dubla