| legendarul a întrebat:

am si eu o intrebare, am vazut mai demult un film la tv si nu imi amintesc cum se numeste... e vorba de un barbat si o femeie care sunt internati amandoi in acelasi spital, se intalnesc in vis dar in realitate nu se cunosc. cum se numeste filmul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea vag pentru. mine, desi... am cateva mii de filme la activ.
Daca ti-ai mai putea aminti, de ex. un nume ceva...

| legendarul explică:

Ei se cunoasteau in vis, dar in realitate nu, erau amandoi internati in acelasi spital... nu mai tin minte, doctorul pentru el era un fel de servitor si pentru ea nu mai stiu ce era (in vis)