| SexycoldVamp a întrebat:

Am vazut acum cateva zile un film super la tv, dar nu l-am vazut de la inceput si as vrea sa-l vizionez pe net, dar nu il gasesc! Se numeste "Sufletul adolescentei" sau ceva de genul! As vrea si eu un site sau poate titlul corect! Multumesc anticipat!

PS:dau funda!

5 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Despre ce era? Ca sa stiu cum si unde sa caut.

| SexycoldVamp explică (pentru En3Rgi):

Ceva gen: cea mai populara fata din liceu moare si pentru a ajunge in rai trebuie sa il faca popular pe cel mai necuniscut si tocilar elev al liceului.Ea alege o fata pe nume Lisa, dar aceasta devine mult mai rea decat prima, Amber.Prietena Lisei incearca sa o ajute crezand ca Amber o posedeaza.Dar Lisa este ajutata chiar de Amber sa redevina cea de odinioara desi ea stie ca nu va ajunge in rai.Lisa isi da seama de asta si incearca s-o Ajute pe Amber convingandu-i pe cei de la scoala sa-l voteze rege al balului pe unul dintre cei mai simpli baietii, astfel Amber ajunge in rai si totul se termina cu bine!

| En3Rgi a răspuns (pentru SexycoldVamp):

Scuze nu il stiu...

| SexycoldVamp explică (pentru En3Rgi):

Nu.i nimic! IOricum multumesc! Ideea e ca ii stiu numele dar nu.l gasesc si nu stiu de ce!

| SexycoldVamp explică (pentru SexycoldVamp):

Stii cumva cum sa fac sa vad programul tv de zilele trecute al unui canal?