| Bianca2610 a întrebat:

Buna TPU.
Am vazut acum cativa ani buni un film despre viata de cartier. Sa vad povestesc putin inceputu' ce mi-l amintesc:
Un pusti asista la o crima facuta de seful tatalui sau. Chemat la politie sa identifice criminalul (fiind singurul martor al crimei) acesta arata spre alt om. Apoi in tot filmul il arata pe sef cum il creste si il smechereste peste masura dator fiind ca l-a scapat de puscarie.
Are cineva idee cum se numea filmul? Raman recunoscatoare si dau funda.

Răspuns Câştigător
| FuckTWorld a răspuns:

A Bronx Tale (1993) se cheama filmul de altfel un film foarte bun.

| Bianca2610 explică (pentru FuckTWorld):

Multumesc frumos.Asta este filmul.

1 răspuns: