| Irinami a întrebat:

Buna TPU am vesti bune sa-r putea sa apara diabolik lovers sezonul 2 cu un nou personaj desi sunt doar zvonuri sper sa fie adevarate. Voi ce credeti este adevarat?

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Pana nu apare in presa raman doar zvonuri.

5 răspunsuri:
| Ana268086547 a răspuns:

Hei stiu ca ai dat deja funda dar totusi. Deci mam i teresat si se pare ca va fi si sezonul 2 deoarecd in japonia este aproape realizat. O sa fie super misto uitate daca vrei la trailer o sa fie FT FRUMOS. Mai ales ca acum se face mai mult romantism iar Yui va deveni vampir! Sper ca te am ajutat! laughing

| Irinami explică (pentru Ana268086547):

Daca as mai fi putut primeai funda!

| Nikoleta14 a răspuns:

Diabolik lovers haunted dark bride este un otome joc(cauti la Wikipedia ce înseamnă otome game) după acest joc s-a făcut sezonul 1.Jocul mai are încă o parte numit Diabolik lovers more, blood cu 4 personaje noi. Dupa acest joc ar trebui sa se facă sezonul 2, insa sezonul 1 nu a avut prea mult succes si din cauza aceasta poate ca nu o sa facă sezonul 2.Se spune ca dacă jocul o sa aibă succes atunci o sa facă sezonul doi.Prin Octombrie ar trebui sa iasă a treia parte din acest joc numit Diabolik lovers dark fate cu doua personaje noi. Daca o sa aibă succes atunci o sa facă si sezonul 3. E rău pentru ca jocurile sunt in limba japoneza si nu sunt traduse in limba engleză.
Eu sper sa facă si sezonul 2 si sezonul 3 happy

| LujuShadow a răspuns:

Spers sa te mai intereseze.A aparut de curand Diabolik Lovers More Blood Si sunt 4 personaje noi! Ruki mukami, Yuma Mukami, Azusa Mukami, Kou Mukami. Sper sa iti fi fost de ajutor, csi chiar e super sez.2 serios...Paa

| Irinami explică (pentru LujuShadow):

Stiu ca a aparut intrebarea asta e veche si chiar a fost TARE l-am vazut pe tot in eng pe anime 4 you.