| VladGangstaBoy a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti actorii si actritele voastre preferate la urmatoarele categorii:
Actiune
Aventura
Comedie
Horror
Si dati si niste filme in care au jucat acesti actori!
Cel mai bun raspuns are FUUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

O intrebare pe gustul meu :x
Actiune:Jean Claude Van Damme
http://www.imdb.com/title/tt0117011/
Nu pot spune ca e actor preferat... nu prea ma mai uit la filme de actiune :D
Si dragutul Vin Diesel din ''Fast and Furios''
Aventura:Johny Deep, Orlando Bloom, Keira Knightley. Toti 3 in cunoscutul film ''Piratii din Caraibe'' :x

Comedie:Adam Sandler pe primul loc :) dar ador zambetul lui Justin Timberlake. Filmul ''Friends with benefices. Alt actor: Bradley Cooper in The Hangover 2 :x

Horror : Robert Pattinson si Kristen Stewart din filmele Twilight...Filmul nu e horror, dar cei 2 au fete de filme de groaza(nu ca ar fi urati, dar au fete bune de filme horror) Krieten a mai jucat si in ''The messenger'', tot de groaza, si a fost minunata :)

Poate te vei uita la filmele recomandate de mine :)

| VladGangstaBoy explică (pentru pwp):

Le-am vazut pe toate fara friends with benefices, dar nu sunt un fal al seriei twilight

| pwp a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

Nici eu. m-am uitat doar la 2 dintre filme... dar actorii sunt buni happy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| CandyHearts a răspuns:

Actiune: actrita: Michelle Rodriguez; actor:Vin Diesel( mama ce-mi plac astia doi cand erau impreuna in filmul Fast and Furiouslaughing )...
Aventura : actor:Brendan Fraser; actrita: aici nu amhappy...
Comedie : actor: Chris Tucker ( il ador); actrita: Reese Witherspoon. Horror: actrita:Milla Jovovich; actor: Ben Foster

| CandyHearts a răspuns:

Ai tai care sunt?

| VladGangstaBoy explică (pentru CandyHearts):

La actiune imi plac cel mai mult Vin Diesel, Jason Statham si Lucy Lyu
La aventura imi place Harrison Ford si Angelina
La comedie imi place Ben Stiller si Cameron Diaz
La horror imi plac Janson Ackless si Jennifer Love Hewitt