| AssaSinNKidD a întrebat:

Buna TPU pls ziceti-mi si mie niste filme cu batai in inchisoare. P.S: Am vazut undisputed 1, 2,3,.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Uite un film tare cu bataie si joaca ala care a jucat in undisputed Michael Jai White. Filmul se cheama Blood and bone. Si inca unul in care joaca tot Michael Jay White si e tot cu bataie Never back down 1 si 2. Dupa mine astea sunt cele mai tari filme cu bataie.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Civil Brand (2002)
http://www.imdb.com/title/tt0326806/
E un fel de dramă, thriller.

| faramatania a răspuns:

Jailbait (2013),Civil Brand (2002)

Răspuns utilizator avertizat
| UnNimicCareReprezintaMulte a răspuns:

Eu zic sa te uiti pe youtube la 3lar si acolo o sa ai si recenzii de la ele.E in romana.