| biix a întrebat:

Buna TPU big hug am si eu o intrebare legat de un anime happy
serialul de animatie Skip Beat, am vazut 25 de episoade, mai sunt si altele in afara de astea? Mai este vre un sezon sau ceva?

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu mai sunt alte sezoane.
Întradevăr serialul a avut 25 de episoade. Acesta s-a încheiat în anul 2009 și nu se preconizează o continuare. Îmi pare rău.
Numai bine!

| Honamy a răspuns:

Am vazut si eu anime-ul si a fost suuuuper :X:X:X:X
Din pacate nu mai este niciun alt sezon. Nu ştiu sigur dacă va aparea in viitor vreun alt sezon, dar ar fi bine daca ar fi asa :X:X:X. Daca vrei poţi să citeşti manga care inca se publica.