| CristianGherman a întrebat:

Buna TPU daca ma puteti ajuta as fi recunoscator...

Era un film cu zombie in care mai ramane un om cred al carei familii a fost ucisa de zombie si el cauta razbunare el ramane intr-o casa si e inconjurata de capane

Funda cine imi zice numele filmului!@@!

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Da! stiu care este filmu.28 week later.Da sa stii ca nu ramane singuru, isi gaseste familia peste granite, dar asa incepe filmu. Cauta pe filmehd. Scrie pe google filmehd le vezi online e cel mai bun

| CristianGherman explică:

Nu astea, astea le-am vazut este vorba de altul tot in genul I am legend.

| rapandula23 a răspuns:

"I am legend" se numeste filmul.

| allex4369 a răspuns (pentru rapandula23):

Eu nu stiu care e dar ma cam indoiesc ca e "i am legend", acela nici macar nu e cu zombi

| gicone23 a răspuns:

I am legend! baga funda tongue