| RedLove a întrebat:

dati-mi va rog un film de goraza (unul singur) care va speriat, adica FOARTE de groaza, nu vreau scarbos, cu sange si din astea, daca stiti la ce ma refer//// Ceva gen Drag me to hell sau Paranormal activity. Ms

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Grudge"

| LaLaura a răspuns:

Bună
încercă filmul "Mizuchi" [Death Water]- e destul de horror

| BlackR0se a răspuns:

Don't be afraid in the dark big grin
Sau...The Grudge love struck

| DaNaDoT a răspuns:

Incearca Amprente mortale dar nu e foarte de groazawinking

| Skylerx a răspuns:

Pai eu nu tsiu decat din alea trailer si horror (la care te referi tu). Si cele mai multe filme horror si trailer sunt cu sange. Iti prezint 2 filme de groaza (scuze da-s cu sange, si m-au speriat de moarte!): Final Destination (are 4 parti: 1, 2, 3,4) si Quarantine 2 (nu exista Quarantine 1). Daca te uiti la ele ai grija sa ai si o perna cu tine sa-ti acoperi ochii... sunt super trailer... eu am facut greseala de a nu avea perna si m-am uitat ca doar n-am avut incotro. Funda?

| 0vidius a răspuns:

Stigmata fooarte tare filmu.

| GuessWhoIAm a răspuns:

Priest 2011

| spionu a răspuns:

Scary movie

| Annemari3 a răspuns:

The Rite (2011)
E nou.si e destul de horror.

| fl4v1u2 a răspuns:

Dark wather
sau documentar horror ''Fenomene stranii'' unele episoade is chiar bune