| adifurtuna a întrebat:

De saptamana viitoare, adica din 19 ianuarie, serialul Puterea Destinului va mai fi difuzat pe postul de televiziune Acasa TV sau nu va mai fi difuzat? Vad ca programul tv de saptamana viitoare nu mai include si acest serial dupa care sunt innebunit si de aceea intreb.
Ma poate lamuri si pe mine cineva? Aest serial va mai fi sau nu difuzat pe vreun post de televiziune?
Dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că da, va fi. Nu te mai lăsa influențat(ă) de programele TV online, fiindcă derutează foarte mult. Multe emisiuni și filme promise, nu coincid cu adevărul. Pe "Acasă", am observat, are loc săptămânal, o răsturnare a programului TV. Ține cont că serialul Clona apare în ghidul Tv, deși nu se mai transmite. Iar serialul tău favorit, apare menționat, toată săptămâna viitoare, în ghidul TV Mania (ora 20.30).

| PaulaBretan a răspuns:

Da o sa fie in continuare difuzat de postul Acasa Tv. Dar il gasesti pe site-ul asta daca tot vrei sa-l urmaresti http://www.filmeonlinenoi.info/category/seriale-online/puterea-destinului/ si asa nu mai ai treaba :)