| adifurtuna a întrebat:

De saptamana viitoare vor fi difuzate cate 2 episoade pe zi din serialul Puterea Destinului(Sila)?
Vad ca in programul tv pentru saptamana viitoare este trecut Puterea Destinuluui o data de la 10:30 si inca o data de la 19:00 fara sa fie specificat ca unul este in reluare.
Vor fi 2 episoade diferite sau cel de la 10:30 va fi un episod in reluare (difuzat cu o seara inainte)?
Cel mai bun raspuns va primi funda!

2 răspunsuri:
| PaulaBretan a răspuns:

Cel de dimineata o sa fie in reluare si cele de seara normale, dar nu mai bine te uiti pe net aici http://www.filmeonlinenoi.info/category/seriale-online/puterea-destinului/

| snake2015 a răspuns:

Ala de la ora 10 va fi in reluare!