| Andreea0678 a întrebat:

Heei. Stiti ca inainte era programul de televiziune MGM iar de curand, acesta a fost inlocuit cu un program american AMC. Stie cineva daca se difuzeaza si la noi serialul The walking dead? Acest serial este difuzat tot pe AMC in strainatate. Eu m-am uitat in programa lor si nu am vazut. Poate stiti voi ceva. big grin

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu. Si eu urmaresc serialul si n-am auzit nimic legat de faptul ca ar putea aparea si la noi la TV. In rest apare lunea la noi pe net.

| Andreea0678 explică (pentru AnnaMariaaa):

Asta stiu. :3 Eram doar curioasa daca se difuzeaza si la noi.