| KittyCriss a întrebat:

imi dati si mie niste anime-uri romantice in afara de Kaichow wa maid sama, Tonari no kaibutsu-kun, Sukitte ii na eu, Bokura ga ita, Kamisama Hajimemashita, Amnesia, SAO, Rosario Vampire, Diabolik Lovers, Brothers Conflict? Multumesc mult si dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Amagami SS (2 sez)
- Hana Yori Dango
- Kimikiss Pure Rouge
- True Tears
- Myself; Yourself
- Itazura na Kiss
- Sola
- Mashiroiro Symphony
- Nana
- Paradise Kiss
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Nogizaka Haruka no Himitsu (2 sez)

Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| naruhina a răspuns:

Oran High School Host Club, Nana, Hiyokoi (are doar un ep dar este foarte tare love struck )

| Alexandru_Mircov_1990 a răspuns:

Ai putea să te uiți la Highschool DxD (Dacă ai vârsta necesara), Date A Live sau Walkure Romanze.
Toate sunt destul de "romantice„ poți spune...
Dar sunt și amuzante în același timp.