| Izaya112 a întrebat:

Imi puteti spune animeul vostru preferat? DAU FUNDA happy.

Răspuns Câştigător
| asdfghjkll a răspuns:

Death note, mai multe...

19 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Naruto

Apache
| Apache a răspuns:

Hellsing, death note....si gallery fake

| AllyLove a răspuns:

Mie intoteauna mi-a placut Naruto si in prezent urmaresc Naruto Shippuden, deci acesta este animeul meu fav:X:X:X

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Vampire Knight

| bloodyhell a răspuns:

Mi-a placut mult Death Note dar e singurul care l-am vazut vreo data

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Cainele :X

| Mikasa a răspuns:

Tokyo mew mew big grin

| KittyKa a răspuns:

Naruto, clar! Cel mai tare anime!winking

| Kskerion a răspuns:

NARUTO!:X:X E cel mai tare XD.

| DenisaIna a răspuns:

Paradise kisslove struck. A aparut de vreo 3 ori pe anime da e xuper fain si e si romantic putin... mai mult de fapt

| asdfghjkll a răspuns (pentru DenisaIna):

Paradise kiss chiar a fost frumos

| Izaya112 explică:

ANIME oame buni nu animal, nu e o graseala de tastare. ANIME = desen animat japonez

| Izaya112 explică:

Oameni*

| Izaya112 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Dau funda celui care raspunde intrebari cu un anime bun, care sa imi placa si mie si pe care nu l-am vazut. happy

| D4nu7z a răspuns:

Caine

| Alexandra_9151 a răspuns:

Cainele

| Vychy a răspuns:

Wombatul cu nas paros nordic si mai imi place Linxul iberic si pisicile:X