| Patyi a întrebat:

Recomandati-mi si mie un film horror, dar sa fie horror nu desene pentru copii happy. Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| SimaRobertLucian96 a răspuns:

Seria saw, Drag me to hell, Cernobyl diaries, Abraham Lincol Vampires hunter, the pact, devil inside, the women in blacksi Playback.Saw sunt sadice cu oamenii chinuiti eu ti-l recomnad pe saw 2 acum tu alegi din lista mea. Funda?

20 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Autopsy, Drag me to hell, The grudge, saw, the collector, splice, in spite on your grave. Sunt sigura ca-ti va placea unul dintre ele dar cel pe care ti-l recomand este primul (Autopsy). Vizionare placuta!kiss

| Patyi explică (pentru Puffulets):

Am auzit si eu de acest film, Autopsy dar din pacate filmul nu l-am gasit nicaieri pe net... sad

| Exxtremus a răspuns:

Am un horror nici nu ti-l dau ca mi frica ca faci soc. Ramai impietrita de la el si mi frica sa nu o patesti.

| Patyi explică (pentru Exxtremus):

N-o sa raman laughing Sunt fan filme horror, nu ma sperii asa usorhee hee Dami-l acum daca tot ai zis.

| Exxtremus a răspuns (pentru Patyi):

Acuma cand ai dat funda? LA ce folos?,,, ajut pe altcineva si imi da funda asa toti stiu a proasta. Alta data nu o da asa repede asteapta putin.Si nu dormi noaptea de la ila,

| Patyi explică (pentru Exxtremus):

Interesu' poarta fesu'winking.

| Exxtremus a răspuns (pentru Patyi):

Hai acum serios astepta putinsadI pacat toit se chinuie si ila lea copiat si eu iti dadeam 20 ca stiu un link dar zic ce stiu si sa te inveti minte : CAND DAI FUNDA NU MAI PRIMESTI RASPUNSURI. findca nu castiga nimic celalalt ci doar pierde

| Patyi explică (pentru Exxtremus):

Am intors un favor cuiva + ca am primit destule filme! happy

| Exxtremus a răspuns (pentru Patyi):

DA da bine pa!

| Patyi explică (pentru Exxtremus):

Pa, oftica-te ca nu esti tu cel care a primit funda, numai oameni pe interes sunt in ziua de azi.

| Exxtremus a răspuns (pentru Patyi):

laughingGata cu cearta Ce naiba suntem ca niste colegi online nu?

| Patyi explică (pentru Exxtremus):

Aha.

| Exxtremus a răspuns (pentru Patyi):

laughingCum de candlaughing

| OnlyWeTwo a răspuns:

Un film horror zici aa? Am eu raspunsul... Uita-te la Wanted (http://www.imdb.com/title/tt0493464/)

| MGK a răspuns:

Paranormal activity, The ring 1-2-3, Silent hill, The grudge series, Saw 1-6 + Saw 3d, Halloween, The exorcist, The orphan, Fright night, The Cabin in the wood, Super 8, Black death, The last exorcism, The uninvited, Mirrors 1-2, The Others, Shark night 3d, Don't let him in, The Human centipede 1-2, Babycall, Silent house, The Unborn, Playback, Devil inside, Chernobyl diaries, Rogue rive.
Fundă? :d

| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns:

The Grudge
The Unborn
winking

| ad3w5ewbpwte3st a răspuns:

Am vazut ca mai jos nu e scris "REC". Sper sa-ti placa happy Nu stiu cat de "horror" e pentru tine, dar mie mi-a placut.

| Dragos_Alexandru_1997 a răspuns:

Amytiville Horror, Exorcizarile lui Emily Rose happy