| nutzyku a întrebat:

Buna TPU revin din nou cu un film care nu il gasesc si nu stiu cum se cheama...
Stiu doar ca era un barbat care a intrat in casa peste o fetita ea s-a ascuns si a sunat la 911 dar pana a venit politia a rapit-o si a luat-o cu el...pe drum fetita a scos farurile din spate ale masinii si a dat drumul la niste cutii de vopsea pentru a o putea localiza nu stiu cum a fost s-a intanlit cu un om dintr-o masina si l-a omorat si pe el ca a incercat sa o salveze pe fetita...si pe fetita a bagat-o in portbagajul masinii furate de la acel om mort fetita acolo i-a luat telefonul barbatului mort si sunat la 911 Si la finalul filmului o gaseste pe fetita intaine sa o mutileze acel barbat Criminalul ala avea un lco pe un camp parca unde ascundea victimele si le facea ceva gen le lua pielea cu tot cu par de pe cap sau ceva in gen l-am vazut acum 2 ani in autocar cine imi zice cum se cheama primeste funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Call (2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-call-579920/

| nutzyku explică (pentru faramatania):

Multumesc din nou!

| faramatania a răspuns (pentru nutzyku):

Pentru puțin, si eu îți multumesc iarăși