| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Buna,TPU! Sambata ma vad cu prietena mea cea mai buna sa ne uitam la un film de groaza! Dar nu ma pot decide intre 2 filme care le-am gasit si mi se par interesante: "Carrie" sau "The Conjuring". Cine a vazut aceste filme, va rog sa-mi spuneti ce sa aleg! FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Yahweh a răspuns:

The Conjuring il poti vedea online cu subtitrare gratis aici : http://frapex.ro/......ratis.html

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Yahweh):

Mersi mult, l-am vazut si mi-a placut happy

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dacă vrei să alegi un film interesant (dintre cele două), acela este Carrie (2013),iar dacă vrei, doar așa, să te sperii pe ici, pe colo, când aproape ai adormit la el, atunci poți opta pentru The Conjuring.

| EnglishMan97 a răspuns:

Salut,le-am vizionat pe amandoua, si pararea mea este sa alegi filmul "Carrie", este foarte bun.baftawinking