| Irisfrumusika192q a întrebat:

stie cineva cum se va termina serialul suleyman magnificul?

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Daca e sa urmeze cartea ibrahim e omorat la ordinul sultanului pentru ca crede ca vrea sa-l tradeze si sa-l omoare ca sa devina el sultan, mustafa este omorat tot la ordinul sultanului iar Hurrem il face pe sultan sa o ia de nevasta, devine astfel singura imparateasa din istoria imperiului otoman iar fiul ei va fi urmatorul sultan

4 răspunsuri:
| VladLungu a răspuns:

Nu stie nimeni.

| Alexutuul a răspuns:

Asta ma intreb si eu laughing da cred ca moare ala IBRAHIM sarpele laughing

| MarinaBarbara a răspuns:

Hurrem o sa moara de cancer intestinal si suleyman de problema la coloana apoi va muri mustafa si mehmet si baiazid singurii care vor trai pana la sfarsit vor fi mihirmah si cu selim, sultana mama va muri de curand iar ibrahiom va muri in episodul 86 parca, Fundita te rog mult

| alisor23 a răspuns:

Vor muri cu toti! vine sfarsitul lumii!