| Cevet a întrebat:

Va pare rau ca se termina serialul Suleyman Magnificul?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, mie nu îmi pare rău pentru că astăzi la ora 20:00 începe un nou sezon. Numai binehappy

| Trandafirii a răspuns:

Da, foarte rau, dar vor mai aparea asemenea seriale, daca vrei sa le mai vezi pe cele de la suleyman magnificul le gasesti pe google happy

| BloodAndBon3 a răspuns:

Deloc, ma sacaia mama destul cu serialul asta...

Răspuns utilizator avertizat
| larisa333lari a răspuns:

DA
Dar sa ne bucuram de ultimul sezon!
oricum de cand a inlocuit-o pe Hurrem nu mai are acelasi farmec! sad

| Deea_Andreea_1989_vPly a răspuns:

Nu pentru ca a schimbat-o pe hurrem dar baiazid este foarte frumos

Răspuns utilizator avertizat
| vlad1112 a răspuns:

NU e o porcarie dar incepe iar azi parca pe 04.09. 2014

Răspuns utilizator avertizat
| HisoChan a răspuns:

Sinceră să fiu nu m-am uitat, dar îmi pare rău pentru mama deoarece era înnebunită după serialue turcești, mai ales de ăsta. laughing

| anonimus123987 a răspuns:

Nu