| Danyyi a întrebat:

Stie cineva daca pot vedea Hotel Transylvania (film) la Grand Cinema Digiplex duminica sau sambata asta pe data de 29/30.9.2012?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pana pe 19 octombrie mai ai de asteptat! Atunci se lanseaza in Romania filmul Hotel Transylvania. Vorbim peste 3 saptamani!
Bafta!

3 răspunsuri:
| marusso a răspuns:

Pai il poti vedea aici daca nu l-ai vazut inca....sau doreste cineva sa il vada pentru ca e foarte greu sa fie vazut fiind de regula banat accesului publicului....http://goo.gl/3JL8gV ..copiati linkul si pastati-l in google chrome sus ....vedeti ca o sa vi se ceara sa completati ceva sau sa descarcati...e in regula, testat de mine, nu e scam...e titrat in romana, cap coada, merge f bine si e un blogspot....sa ne auzim cu bine